Розвиток

Харківський обласний благодійний фонд «Дитинство в долонях» запровадив проєкт «Дитяча студія».

Мета проєкту: продовжувати розвивати творчі та інтелектуальні здібності дітей, не зважаючи на військовий час та дати можливість батькам мати декілька годин вільного часу для вирішення важливих питань задля забезпечення родини всім необхідним.

В рамках цього проєкту на щотижневій основі будуть відбуватися онлайн зустрічі дитячого педагога-аніматора з дітьми та проводитися цікаві майстер-класи, гуртки за інтересами, розвиваючі заняття та багато іншого, що дозволить Вашій дитині на декілька годин поринути у світ однодумців, творчості, розвитку та забути про військовий час.


Академія відкриттів. Випуск №1. Професор Відкривайко і його цікаві досліди вдома, пірат Роджер

Академія відкриттів. Випуск №2.

У цьому випуску професор Відкривайко розкаже та продемонструє цікаві, а головне безпечні, досліди з водою, а також зробить жуйку для слона!
А в гості до професора завітає його давній друг – ковбой Білл зі спекотної Арізони, який дасть всім нашим гладачам домашнє завдання, за виконання якого можна отримати подарунки!

Надіслати свій результат виконання домашнього завдання можа у телеграм-канал: https://t.me/akademiavidkritiv (clicks: 53)


Академія відкриттів. Випуск №3.

У цьому випуску професор Відкривайко продемонструє досліди з капустою, напише своїм друзям таємного листа невидимими чорнилами, а ще відправить подарунки найуважнішим глядачам, які виконали домашнє завдання від ковбоя Білла.
Надіслати свій результат виконання домашнього завдання можа у телеграм-канал: https://t.me/akademiavidkritiv (clicks: 53)

Маєте питання? Пропозицію? Надішліть свою думку:

    Який результат? *я не бот